Obraz ilustracyjny - Systemy alarmowe

Bezpieczna firma, bezpieczny dom, bezpieczna rodzina

System alarmowy a właściwie System sygnalizacji włamania i napadu (SSWiN) – popularnie nazywany przez wszystkich „Alarmem” - polega na elektronicznym zabezpieczeniu obiektu celem wywołania sygnalizacji akustycznej w chwili włamania. System taki może być wyposażony w tzw. przycisk napadowy, który umożliwia wezwanie pomocy w chwili zagrożenia życia i zdrowia danej osoby

Systemy sygnalizacji włamania i Napdu mogą być zaprojektowane tak, aby w chwili zagrożenia (włamaniem i napadem) wysyłały informację do Alarmowego Centrum Odbiorczego agencji ochrony. Wówczas zostanie wysłany pracownik ochrony na miejsce zdarzenia celem likwidacji zagrożenia.

System sygnalizacji włamania i napadu może także informować o włamaniu bezpośrednio właściciela chronionego obiektu (np. za pomocą SMS’a).

 

Nasza oferta obejmuje:

  • projektowanie, montaż i obsługę techniczną systemów sygnalizacji włamania i napadu zarówno dla firm jak i osób prywatnych
  • rozbudowę i modernizację istniejących systemów
  • podłączenie nowych i istniejących systemów do Alarmowego Centrum Odbiorczego agencji ochrony

Wieloletnie doświadczenie w projektowaniu, montażu oraz konfiguracji systemów sygnalizacji włamania i napadu pozwala nam zaproponować sprawdzony sprzęt oraz niezawodną i szybką obsługę techniczną.

Naszym celem jest zapewnienie maksimum bezpieczeństwa Tobie, Twojej rodzinie i Twojej firmie

Zaufaj profesjonalistom

 

2022 Twin Flame - Twoja autostrada do zdrowia
ontwerp en implementering: α CMa Σείριος