DSC 1305mini

Nazywam się Paweł Serafin i jestem właścicielem

firmy Twin Flame, która z powodzeniem działa na polskim rynku od 2010 roku.

Osobiście w branży security jestem już ponad 20

lat. Przeszedłem chyba wszystkie jej szczeble. Zaczynałem jako monter systemów alarmowych w jednej z największych firm branży ochrony w województwie zachodniopomorskim.

Przez te 20 lat zamontowałem tysiące kam

er, czujek, central, czytników i wszystkich innych urządzeń potrzebnych do elektronicznego zabezpieczenia mienia. Mogę śmiało powiedzieć, że ochroniłem setki obiektów przed włamaniem, napadem i innymi potencjalnymi zagrożeniami.

W 2004 roku zaczęła się moja przygoda jako wykładowcy.

Prowadziłem wykłady nt. Technicznych zabezpieczeń osób i mienia w wielu placówkach edukacyjnych min. Centrum Edukacji Zdroje, Target Training - Centrum Szkoleń Branży Ochrony i Zabezpieczeń Technicznych oraz Gustaw Securitas - Centrum Szkolenia i Doskonalenia Zawodowego.

W Target Training - Centrum Szkoleń Branży Ochrony i Zabezpieczeń Technicznych miałem przyjemność prowadzić praktyczne warsztaty dla serwisantów i instalatorów technicznych systemów zabezpieczenia mienia.

Posiadam wszelkie możliwe dokumenty potwierdzające moje umiejętności min. wpis na listę kwalifikowanych pracowników zabezpieczenia technicznego, poświadczenia bezpieczeństwa krajowe, Unii Europejskiej i Nato.

Przez wiele lat pracowałem na stanowisku administratora bezpieczeństwa teleinformatycznego w jednej z największych firm w województwie zachodniopomorskim.

W 2010 roku przyszła pora na założenie własnej firmy i tak powstał Twin Flame.

W związku z powyższym mogę z pełną odpowiedzialnością powiedzieć, że moja firma posiada wystarczające zasoby aby spełnić oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.

Zaufaj profesjonalistom,
Zapraszam do współpracy

Paweł Serafin

PS

Prywatnie uwielbiam ciężkie granie, wszystko co związane z psychologią i ekologiczną żywnością.

2023 Twin Flame - Twoja autostrada do zdrowia
ontwerp en implementering: α CMa Σείριος